Мішки поліпропіленові на 5 кг

Мішки поліпропіленові на 5 кг

Купити поліпропіленові мішки на 5 кг., Розміром 30х45 см.

Останні роки одним з найпоширеніших видів пакувального матеріалу на Українському ринку є мішки з поліпропілену. Популярність мішка обумовлена ​​декількома факторами, а саме:
  • Даний вид упаковки за своїми якісно-експлуатаційними характеристиками принаймні не поступається, а в більшій мірі перевершує своїх конкурентів. До конкурентам можна віднести лляні або джутові мішки. Основний мінус конкурентів полягає в дорожнечі виробництва, що відповідно впливає на кінцеву вартість продукції.
  • До наступної особливу рису поліпропіленової тари відноситься, її підвищена механічна міцність. Що в свою чергу проявляється в стійкості к многократному вигинання, перепадів температура, впливу сонячних променів, лужним речовин і воді.
  • Найважливіша характеристика ПП Мішка - екологічність і не токсичність матеріалу, що дозволяє використовувати даний вид упаковки в секторі харчової промисловості.


Сфера застосування поліпропіленових мішків.

Найбільше застосування отримали в сегменті дрібно-гуртової торгівлі харчового та хімічного сектора.

Найчастіше упаковують в них такі види продукції:

  • макаронні вироби і крупи
  • цукор і сіль
  • різного виду насіння та добрива;
  • сухі суміші і харчові добавки.
  • деревні вугілля і піллети

Завдяки своїй малій місткості і невеликого розміру вони дуже зручні у використанні і користуються особливою популярністю у підприємств.


На що слід звертати увагу при покупці ПП мішків на 5 кг?

Перш ніж купити мішки поліпропіленові, необхідно визначитися з продукцією яка буде упакована в них, її щільністю і максимальним навантаженням. Також доречним буде проконтролювати такі моменти, як вага мішка і поверхнева щільність пакувальної тари. ПП мішки продаються в баулах по 1000 штук в кожній. Розміри стоси складають 40х45х30 см, а важить вона всього лише 17 кг. Вибір мішків з поліпропілену обумовлений тим, що вміст в ньому надійно зберігається від впливу зовнішніх факторів, включаючи вологу, атмосферні опади, пил і забруднення. Навіть при тривалому зберіганні продукти не втратять початкові властивості, які не відволожаться, не покриються цвіллю.


У разі, якщо при виборі пакувальної тари у вас виникають питання, задавайте їх по телефону +380936112340, або заповніть форму зворотного дзвінка і ми зв'яжемося з вами.Новинка
10001
Мішок Поліпропіленовий 30х45 см на 5 кг
Мішок Поліпропіленовий 30х45 см на 5 кг
Тип товару: Мішки поліпропіленові Розміри мішка поліпропіленового: 45х30 см Вага одного поліпропіленового мішка: 12 г
1.900грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0
0