Пакети для сміття із зав'язками

Пакети для сміття з ручками в Одесі і Україні.

Пакети для сміття з ручками - краще, щоб придумали в сфері побутових товарів. Вони дозволяють зав'язувати наповнений мішок з відходами з метою уникнення розповсюдження поганого запаху і прокидання. А також спрощують винос до смітника або в сміттєпровід. Ви ніяк не стикаєтеся з вмістом і можете винести "сміття з хати", що не забруднилися - зручно, функціонально, вигідно.

Купити маленькі і великі сміттєві пакети із зав'язками.

Як і традиційні моделі, що зав'язуються пакети для сміття бувають 30, 60, 120, 160 літрів. Перші два варіанти призначені для побутового використання в відрах 10-15 л. 120-160 літрів йдуть з посиленою міцністю (про що свідчить маркування HD і LD на упаковці) для великих обсягів або в якості тари для прибирання на будівельних і ремонтних майданчиках.


Купити сміттєві пакети з ручками можна двох типів:

  • зі стаціонарними ручками на зразок таких, як в поліетиленових кульках, що дозволить винести сміття не зав'язуючи пакет;
  • з куліскою, в яку протягується спеціальна стрічка. Шляхом її затягування утворюються дві петлі, які можна зафіксувати і які забезпечують зручне поводження з кульком.


На пакети для сміття із зав'язками ціна не набагато вище, ніж на звичайні. При цьому функціональність іншого рівня. За рахунок того, що вони коштують недорого, користуються популярністю як в домашньому господарстві, так і на промислових підприємствах.


Способи застосування пакетів для сміття з затягуванням:

  1. Вони відмінно себе зарекомендували в своїх прямих функцій.
  2. Також ідеальні для сортування відходів. Оскільки бувають червоні, чорні, білі, сині, зелені, фіолетові, можна вибрати окремі кольору під харчові, папір, пластик, скло і т.д.
  3. Щільні сміттєві пакети нарівні з ПП-мішками використовуються будівельниками - для прибирання або фасування будматеріалів.
  4. Для зберігання - в них можна утримувати інструменти, документи, іграшки, речі і т.д.


Де замовити пакети для сміття за вигідною ціною з доставкою?

4Pack - запам'ятайте цю назву. У нас великий вибір пакувальної і продовольчої тари в Україні. Дешево. Завжди перевірені виробники. Компетентні менеджери, які на зв'язку по телефону або в месенджерах. Оперативна доставка. Ми доставимо замовлення - оптом він зроблений або в роздріб - протягом трьох днів у великі міста - Київ, Херсон, Рівне, Хмельницький, Харків, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Львів, Івано-Франківськ. А також максимально швидко в віддалені від обласних центрів Н.П.
Ми відкриті до співпраці з підприємствами, клінінговими компаніями, складами, кафе і ресторанами і готові надати спеціальних оптові знижки.

В категорії немає товарів

Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0
0