Сміттєві пакети

Пакети для сміття в Одесі і Україні купити оптом.

Використовувати спеціалізовані пакети для побутових відходів - норма, яка вкоренилася в нашій свідомості. Важко уявити собі прибирання, підтримання чистоти і санітарних умов без цих елементів побуту. Фор Пак пропонує сміттєві кульки різного виду за цінами від виробника і з доставкою по всій країні. Для приватного використання і промислових підприємств.

Різновиди пакетів для сміття.

Такого роду продукція відрізняється за кількома параметрами:

щільність - тонкі (7 мкм) підходять для легкої офісної макулатури і невеликих обсягів до 5 кг. Щільні сміттєві пакети - 10 і 30 мкм (позначення на упаковці HD і LD відповідно) - призначені для об'ємних і мокрих залишків продуктів, оскільки не протікають, вагою до десяти кілограмів;

розмір - маркування, в якій сьогодні представлені пакети для сміття, - 35, 60, 120, 160 літрів. Перші два йдуть на відро 12-15 л, решта для величезних баків і задіюються в будівництві;

наявність затягувань - зручна функція зав'язування мішка для запобігання поширенню неприємного запаху і розсипання. Ручки спрощують перенесення і залишають руки чистими;

колірна гамма - червоні, чорні, білі, сині, зелені. Функціонал ідентичний, можна підбирати колір під настрій або дизайн інтер'єру.


Купити маленькі і великі сміттєві пакети.

В асортименті інтернет-магазину For Pack представлені вироби на 35 л (50 шт. В рулоні) для традиційного домашнього користування, а також варіанти 60, 120 і 160 л по супер ціні. Вартість коливається від 10 до 23 грн. І це дуже дешево, в порівнянні з тим, що пропонують супермаркети.

Способи застосування пакетів для сміття.

При сортуванні відходів. Різнокольорову тару можна пристосувати під кожен тип матеріалу - для скла, паперу, пластику і т.д.

При ремонтах і будівництвах - для прибирання і зберігання будматеріалів, інструментів.

Для упаковки товарів при транспортуванні і переїздах.

Де замовити пакети для сміття в Одесі і Україні?

Переходьте в каталог і скористайтеся формою замовлення, щоб купити пакети для сміття оптом чи вроздріб. Вони відмінної якості, коштують недорого - у нас найнижча ціна на сміттєвий пакет на ринку. Замовлення обробляються протягом одного дня, а доставляються в великі міста - Харків, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Київ, Рівне, Хмельницький, Херсон, Миколаїв - з Одеси протягом трьох. Терміни залежать від можливостей транспортних компаній.


Ми співпрацюємо з барами і ресторанами, складськими приміщеннями, магазинами, клінінговими центрами, виробництвами і надаємо вигідні програми лояльності та знижки. Купуйте, там де завжди якісно і доступно, - в магазині Фор Пак.

В асортименті:

  1. пакети поліетиленові
  2. пакети фасувальні
  3. пакети пакувальні
  4. пакети Майка
  5. кульки
Новинка
12001
Пакети для сміття на 35 л | 15 шт/рул.
Пакети для сміття на 35 л | 15 шт/рул.
Матеріал:: Поліетилен Тип товару:: Пакети для сміття Довжина:: 60 см
10.000грн
Новинка
12003
Пакети для сміття на 120л | 10шт / рул.
Пакети для сміття на 120л | 10шт / рул.
Матеріал:: Поліетилен Тип товару:: Пакети для сміття Довжина:: 110 см
18.000грн
Новинка
12004
Пакети для сміття на 160л | 10шт / рул.
Пакети для сміття на 160л | 10шт / рул.
Матеріал:: Поліетилен Тип товару:: Пакети для сміття Довжина:: 110 см
23.000грн
Новинка
12002
Пакети для сміття на 60л | 10шт / рул.
Пакети для сміття на 60л | 10шт / рул.
Матеріал:: Поліетилен Тип товару:: Пакети для сміття Довжина:: 80 см
13.000грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0
0