Харчова стрейч плівка

Стрейч плівка харчова по дешевим цінам, оптом і в роздріб.

Харчова плівка використовується в домашньому господарстві і промисловими підприємствами в процесі приготування їжі і для її пакування, зберігання. Плівка виготовляється з двох матеріалів: поліетилену і полівінілхлориду, які безпечні для здоров'я і нетоксичні при контакті з харчовими продуктами. У нашому магазині вона представлена ​​в упаковках різної товщини і метражу для ручної і автоматичної намотування.

Стрейч-плівка для продуктів: характеристики і переваги.

Харчова поліетиленова плівка підходить для запаковування продовольчих товарів з коротким терміном зберігання - м'яса, риби, зелені, овочів, фруктів, забезпечуючи їх свіжий і презентабельний вигляд. Нею ж, як правило, обмотують пінопластові лотки і ящики.

Стрейч плівка ПВХ харчова годиться для заморожування і для контакту з гарячим сировиною. Краща для фасування свіжоспеченої хлібобулочної продукції, не утворює конденсату, "дихає", виводить на поверхню вуглекислий газ і пар, зберігаючи тепло аж до доставки на прилавки.

Харчова стрейч-плівка ПВХ - властивості:

  • Прозора, можна бачити і контролювати стан продукції;
  • Підходить для заготовок, напівфабрикатів і готових страв;
  • Чи не виділяє шкідливих речовин і запаху;
  • Можливість розтягування - до 300%;
  • Склеюється шарами, але не прилипає до вмісту;
  • Стійка до перепаду температур, можна поміщати в мікрохвильовки, морозилки;
  • Герметична - створює надійний бар'єр для проникнення мікробів;
  • Вітро- і водонепроникна;
  • Чи не піддається впливу хімічних речовин (лужних, кислотних);
  • Економна витрата.


Стрейч-плівка харчова в рулонах: довжина, ширина, щільністю.

Ці показники впливають на вибір. Для збереження свіжості використовується щільний матеріал - 8-10 мкм, він же хороший для транспортування. Щоб уберегти від проникнення ароматів і забруднення, досить 6.
Для побутових цілей і роздрібної торгівлі досить ширини в 220-330 мм. Харчова плівка великий рулон - від 500 мм - застосовується на виробництвах і складах. Купити харчову плівку такого роду можна і для нехарчової продукції, нею обертають меблі, посилки, книги, картини і т.д. Реальний спосіб недорого упакувати все на світі.
Про довжині намотування свідчить діаметр і вага. Стандарт - 100-300 м, з такою легко звертатися. Для верстатів йдуть 500-метрові екземпляри, вони габаритніший, але їх вистачає на довше.
На рулон харчової плівки ціна залежить від описаних вище параметрів. Умови придбання вказані біля кожної позиції, яка зацікавила. Щоб замовити - скористайтеся кошиком покупок.


Будь-які питання уточнюйте у менеджера.

Ми доступні по всій Україні - доставляємо замовлення як в великі міста - Харків, Дніпро, Київ, Херсон, Рівне, Хмельницький, Миколаїв, Львів, Івано-Франківськ, так і невеликі населені пункти.

В категорії немає товарів

Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0
0