Информация
Поиск

Стрейч пленка 1.8 кг

Производитель: For Pack - Украина
Код товара: 112

Краткое описание


Пакувальна стрейч плівка оптом.  Пакувальна стрейч стрічка - це полімерна розтягується пакувальний матеріал застосовуються для упаковки і обмотки палет і будь-яких інших видів товарів. Вона проводиться як первинного т... Читать далее...

Краткие характеристики


Страна производитель: - Украина.
Толщина в мкр - 20 микрон.
Ширина рулона - 50 см.
Длина намотки - 130 метров.
Количество штук в ящике. - 8 шт.
Цвет - Черный
Смотреть все характеристики


175.00 грн.

  • Доступность: На складе

Пакувальна стрейч плівка оптом. 

Пакувальна стрейч стрічка - це полімерна розтягується пакувальний матеріал застосовуються для упаковки і обмотки палет і будь-яких інших видів товарів. Вона проводиться як первинного так і з зустрічного сировини, що в свою чергу впливає на колір стрічки. Щільність самого матеріалу становить 20 мікрон, є найбільш поширеною на українському ринку.

Основні характеристики плівки з стретч матеріалу. 

1. Еластичність. Є найважливішим властивістю, дозволяє розтягувати стрічку на 200 відсотків від початкового стану зі збереженням розміру ширини полотна стрічки, що дозволяє покрити більшу площу упаковуваної продукції.

2. Стягуючий ефект. Це зворотна сила виникає при розтягуванні стрічки в момент політизовані, спрямована на фіксацію продукцію на піддонах або іншому вигляді тари.

3. Склейвающій ефект. Виникає в результаті деформація стрічки шляхом розтягування, дозволяючи верствам плівки відмінно прилипати один одному. В результаті чого, після нанесення декількох шарів зустріч матеріалу, виникає однорідний шар плівки зі стягує ефектом, який ідеально фіксує різноманітного виду продукцію на палетах. Даний ефекти виключає необхідність використання додаткових коштів, таких як мотузки, паєчний елементи і скотча для надійної фіксації вантажів.

4. Широкий температурний діапазон використання. Стрейч плівка не втрачає своїх основних властивостей як при високих так і при низьких температурах. Що дозволяють транспортувати запаковану в неї продукцію при різних погодних умовах, не боячись збереження вантажу.

Як замовити стрейч плівку в рулонах з доставкою по Україні? 

Пропонуємо вам зробити замовлення на стрейч плівку для упаковки вашої продукції по одному з телефонів зазначених вище або через онлайн форму зворотного дзвінка. Ми з великим задоволенням надамо вам оптимальну ціну під ваш обсяг. доставка пакувальної стрічки проводиться по всій Україні, включаючи: Суми, Харків, Херсон, Львів, Кропивницький, Дніпро, Київ, Полтава, Херсон, Миколаїв, Чернівці, Івано-Франківськ та інші населені пункти.

Характеристики товара
Страна производитель: Украина.
Толщина в мкр 20 микрон.
Ширина рулона 50 см.
Длина намотки 130 метров.
Количество штук в ящике. 8 шт.
Цвет Черный

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: стрейч пленка