сумки баули для переїзду

сумки баули для переїзду

Великі сумки для перевезення речей купити оптом.

Поліпропіленові баули - зручний і практичний варіант для упаковки, перевезення та зберігання різних товарів. Вони міцні, габаритні, місткі і самі по собі легкі. Використовуються для укладання речей при зміні місця проживання, а також при великих оптових закупівлях на ринках і у постачальників з подальшим транспортуванням. Це функціональна, ніж ящики і раціональніше, ніж мішки. Підходять для багаторазового використання. До того ж, велика сумка завжди стане в нагоді в господарстві.


Купити сумку баул для переїзду в роздріб.

Наш інтернет-магазин пропонує баули для переїзду в декількох розмірах і варіантах місткості, в залежності від потреби. При цьому баул поліпропіленовий відрізняється наступними експлуатаційними властивостями:

 • Виконаний з посиленою скрученої нитки з особливим видом плетіння для підвищеної міцності.
 • Чи не промокає, не пропускає всередину вологу і пил.
 • Не деформується під впливом високих і низьких температур, хімічних речовин.
 • Чи не розтягується, стійкий до розривів.
 • Має посилене дно і прошиті ручки.
 • Вшита блискавка забезпечує необхідну герметичність
 • Легко чиститься і миється в разі забруднення.
 • Невибагливий в навантаженні і під час перевезення.
 • Необмежений термін експлуатації.


Розрахований як для приватного, так і офісного переселення. Сумка баул картата також стане в нагоді "човників", дачникам, власникам торгових точок, в період ремонтів і пост ремонтної прибирання.


Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, і китайські сумки для переїзду відмінно себе зарекомендували. І стоять при цьому дешево. Ціна залежить від конкретної моделі і знаходиться в діапазоні 30-100 гривень.

Купити великі сумки для перевезення речей на блискавці.

Купити сумку баул в нашому магазині можна за принципом дрібнооптової та оптової торгівлі. В описі кожної позиції зазначено мінімальну кількість, доступне до замовлення. Також це питання можна уточнити у менеджера по телефону або напишіть в Viber, Telegram. Купити сумки баули для переїзду можна з доставкою в будь-який населений пункт в Україні завдяки співпраці з транспортними компаніями. У великі міста - Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Херсон, Рівне, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Львів, Івано-Франківськ вантаж доставляється протягом 1-3 днів, в невеликі - до тижня (залежить від перевізника).

Також в інтернет-магазині можна замовити іншу пакувальну продукцію і тару.

 1. Картаті сумки.
 2. Сумки господарські тканинні.
 3. Сумки для покупок.
 4. Сумки Авоська.

В категорії немає товарів

Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0
0