Політика повернення товару

Політика повернення товару

У Вас є можливість повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Виходячи з Наказу Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року №103 «Про правила продажу товарів на замовлення за межами торговельними або офісними приміщеннями», ми зобов'язуємося повернути Вам кошти не пізніше 30 днів з моменту письмового повідомлення про повернення та повернення товару.


Процедура повернення товару належної якості

Товар належної якості вважається товар, у якого збережений товарний вигляд і споживчі властивості.

Протягом 14 днів з моменту отримання ви гарантовано можете повернути куплений товар, якщо він не підійшов вам за кольором і розміром.


Якщо ви робили онлайн замовлення в інтернет-магазині 4pack.com.ua і скористалися послугою самовивозу, то:

1. Ви зв'язуєтеся з менеджером інтернет-магазину 4pack.com.ua, за телефоном, вказаним на сайті.

2. Чи називаєте номер замовлення, озвучуєте вашу проблему, фотографуєте товар з усіх боків таким чином, щоб була видна цілісність вироби.

3. Після затвердження повернення менеджером, ви можете повернути товар в магазин і отримати ваші гроші назад готівкою.

4. Повернення здійснюється за адресою: Україна, м Одеса, 3й Аеропортівський провулок. У робочі дні, все дні крім п'ятниці з 08:00 до 13:00.


Якщо ви скористалися послугою доставки «Нової Пошти», то:

1. Ви зв'язуєтеся з менеджером інтернет-магазину 4pack.com.ua, за телефоном, вказаним на сайті.

2. Чи називаєте номер замовлення, озвучуєте вашу проблему, фотографуєте товар з усіх боків таким чином, щоб була видна цілісність вироби та упаковки.

3. Після схвалення повернення менеджером, ви відправляєте замовлення назад «Новою Поштою», і компанія перераховує вам гроші на банківську карту, зазначену вами.

4. Транспортні витрати з повернення товару бере на себе відправник товару.


Процедура повернення товару неналежної якості

Товаром неналежної якості вважається товар, який пошкоджений або недоукомплектовано. Відмінність елементів оформлення і дизайну від елементів дизайну, зазначених на сайті, не має на увазі несправність товару.


Важливо!

Магазин Фор Пак зобов'язується повернути вам гроші в повному обсязі, якщо не порушені умови, наведені вище.

Товар як належного, так і неналежної якості необхідно передати в повній комплектації, з усіма комплектуючими і повним набором шкільного приладдя.


Товар не підлягає обміну і поверненню в наступних випадках:

1. Минуло більше 14 календарних днів з моменту придбання товару.

2. З моменту покупки продукту не минуло 14 календарних днів, але товар був у користуванні, порушена цілісність упаковки, відсутні бирки.

3. Товар міститься в переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172- 94-п.

4. Покупець не може надати фактичні докази або фотоматеріали бракованого, і / або несправного на його погляд товару.


Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що поверненню підлягає тільки новий товар, який не перебував у вживанні, на ньому немає слідів використання: подряпин, потертостей.

При поверненні, покупець зобов'язаний повідомити номер замовлення, що підтверджує факт придбання даної позиції в магазині 4pack.com.ua.


Щоб здійснити повернення товару, подбайте про те, щоб були збережені:

• Цілісність і всі компоненти упаковки;

• Повний комплект товару;

• Заводське маркування;

• Ярлики.


Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за адміністрацією магазину For Pack право відмовити клієнту в поверненні або обмін товару.

Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0
0