Стрейч плівка

Стрейч плівка

Що являє собою пакувальна стрейч плівка?

Стрейч плівка - поліетиленова стрічка низького тиску, вироблена з сополімерів етилену. Сьогодні це одна з найпопулярніших і часто використовуваних різновидів пакувального матеріалу, що застосовується як в промислових цілях, так і в побутових потребах. За своєю структурою поліетиленова пакувальна плівка дуже еластичний матеріал. Стандартні показники у відносній деформації (подовження) складають від 190 до 250% від початкового стану, без будь-яких розривів і надривів.

Плівка стрейч володіє наступними споживчими характеристиками:

 • Престретч (престрейч) - найважливіший показник при виробництві пакувальної плівки. Даний коефіцієнт деформації показує, на скільки може бути розтягнута плівка при палетізірованіі і упаковки продукції зі збереженням усіх своїх міцних показників і 100% ККД.
 • Стягуюче зусилля - сила виникла при розтягуванні, спрямована на відновлення початкового стану стрейч стрічки. Саме цей параметр і забезпечує відмінну фіксації вантажів, завдяки залишковим напруга в плівці.
 • Якби виступав вирішальним фактором збереження вантажу, особливо при тривалому транспортуванні на великі відстані, пов'язані з багаторазовими перевантаженнями і змінами зовнішніх факторів, які можуть несприятливо вплинути на збереження товару.
 • Прозора структура матеріалу дозволяє виробляє візуальний контроль стану упакованої продукції.
 • Володіє широким діапазоном робочих температур. Залишаючись малочутливі до різких перепадів температурних режимів, зі збереженням пакувальних властивостей.


Пакувальна стрейч стрічка буває декількох видів:

Клинг. Як правило, використовується для упаковки і зберіганні харчових продуктів. Широке застосування плівка отримала в домашніх умовах, продуктових магазинах через свою дешевизну і комфортності в використанні. Товщина плівки складає 5-10 мікрон.

Технічна полімерна плівка. Широке поширення отримала в промисловому секторі, в логістики та сільському господарстві. В основному застосовується для фіксації великих обсягів товару на піддонах. Стандартна щільність становить від 15-25 мкр.

За типом упаковки стрейч плівку можна поділити на два види:

Ручний стрейч - призначений для ручного застосування, без використання додаткового обладнання. В основному застосовується в домашньому побуті або на малих підприємствах і складах. Коли недоцільно використання машинної упаковки. Придбати таку плівку можна в рулонах на втулці, максимальна вага який становить 2.5 кг, а товщина не перевищує 20 мікрон.

Стретч для машинної обмотки. Товщина такої плівки варіює від 20 до 30 мікрон, що збільшує коефіцієнт розтягування. Вага однієї бобіни може досягати 20 кг. Особливу увагу варто звертати на діаметр втулки і ширину намотування стрічки, так як вони можуть просто-напросто не підійти палетообмотувачі.


Де можна купити пакувальну стрейч плівку в Україні?

Пропонуємо вам зробити замовлення на стрейч плівку для упаковки вашої продукції по одному з телефонів зазначених вище або через онлайн форму зворотного дзвінка. Ми з великим задоволенням надамо вам оптимальну ціну під ваш обсяг. доставка пакувальної стрічки проводиться по всій Україні, включаючи: Суми, Харків, Херсон, Львів, Кропивницький, Дніпро, Київ, Полтава, Херсон, Миколаїв, Чернівці, Івано-Франківськ.Новинка
60001
Стрейч плівка 17 мкр 200 м
Стрейч плівка 17 мкр 200 м
..
80.000грн
Новинка
60002
Стрейч плівка 17 кмр 300 м
Стрейч плівка 17 кмр 300 м
..
145.000грн
Новинка
60003
Стрейч плівка 17 мкр 400 м
Стрейч плівка 17 мкр 400 м
..
0.000грн
Новинка
60004
Стрейч плівка 20 мкр 150 м
Стрейч плівка 20 мкр 150 м
..
100.000грн
Новинка
60005
Стрейч плівка 20 кмр 250 м
Стрейч плівка 20 кмр 250 м
..
170.000грн
Новинка
60006
Стрейч плівка 20 мкр 300 м
Стрейч плівка 20 мкр 300 м
..
0.000грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0
0